09122071683 - 02632224462

پاسخگویی : ساعت 9 - 17:30

گسترش روز افزون تجارت و به شدت رقابتی شدن در بازار در این کلبه جهانی و نیز گستردگی و پیشرفت علوم ارتباطات در این عرصه، علی الخصوص در صنعت مادری همچون صنعت چاپ، تولید کنندگان کالا و خدمات را ناگزیراز انجام تبلیغات و جذب مخاطب جهت ترغیب مشتریان بالقوه به خرید نموده است و در این بین تبلیغات دیداری رتبه نخست را در جذب مشتری داراست.
از این رو نگین آفاق شهردر سال 1383 و با هدف فعالیت در زمینه چاپ و هدایای تبلیغاتی در شهر کرج آغاز به فعالیت  کرده است
این کانون درزمینه انواع مطبوعات تجاری شامل انواع پوستر، کاتالوگ،بروشور،جعبه های فانتزی و صادراتی،فرم بندی کارت ویزیتهای ساده ، فانتزی ،هدایای تبلیغاتی و بیلبوردهای  تبلیغاتی در استان البرزفعالیت دارند.و انواع دیگرکارهای چاپی به صورت مکانیزه و آنلاین بوده و مشتری میتواند از لحظه ثبت سفارش تا دریافت کار پیگیر سفارش خود باشد.

با راه اندازی سایت nash.irاز سال 96  گروه کاری نگین آفاق شهر وارد عرصه سفارش گیری آن لاین کلیه محصولات چاپی و هدایای تبلیغاتی خود شده است و مرحله به مرحله محصولات به این سایت جهت سهولت شما مشتریان گرامی افزوده می شود.

در این سایت خدمات چاپی ،پس از دریافت سفارش از مشتری و بررسی آن از نظر دارا بودن شرایط چاپی، سفارش مذبور به قسمت لیتوگرافی رفته و پس از تهیه زینک با دستگاه Creo که توانایی ترام دهی از یک تا نود و نه درصد را جهت چاپ مهیا مینماد، زینکها جهت چاپ به سالن چاپ انتقال پیدا کرده و توسط سرپرست کارگاه جهت چاپ بازبینی میشود.
پس از کنترل زینکها با فرم سفارش و فایل ارسالی مشتری،دستگاه لازم جهت چاپ انتخاب شده و سفارش مشتری در نهایت کیفیت و دقت در اسرع وقت به چاپ میرسد.
بعد از چاپ بر حسب نیاز،سفارش مشتری جهت سلفون یا یووی به سالن خدمات پس از چاپ رفته و پس از آن جهت برشکاری و بسته بندی طبق سفارش مشتری به قسمت مربوطه رفته و جهت ارسال به مشتری آماده می گردد.
بدیهی است که در تمامی مراحل، سفارش مشتری همواره تحت نظر و بررسی کارشناسان مجرب بوده تا در قسمت کنترل پس از چاپ از خروج هر گونه خرابی کار مشتری جلوگیری شود.
بدیهی است شما عزیزان میتوانید ما را با ارایه پیشنهادات و انتقادات خود در هر چه بهتر شدن خدماتمان یاری فرمایید.